Motto

Březen 2010

6x01 - Dobrý den (Good Mourning)

29. března 2010 v 17:35 | Lindsey
Podle Elizabeth Kubler-Ross si v okamžku blízké smrti, nebo při utržení katastrofické ztráty všichni procházíme pěti různými stádii zármutku. Nejdříve příjde popírání, protože je naše ztráta natolik nemyslitelná až nám příjde že to vůbec není pravda. Následuje vztek na všechny kolem nás, všechny co přežili, vztek na nás samotné. Poté započne smlouvání. Prosíme a žadoníme, nabízíme vše co máme ,nabízíme vlastní duše výměnou za jediný další den. Jestliže se smlouvání nevydařilo a vztek se už také nedá vydržet upadáme do deprese...zoufalství...až nakonec musíme příjmout fakt, že jsme udělali,co bylo v našich silách a posunout se dál. Uděláme krok dál a přejdeme ke smíření.

Lego PC hra 1 - 4 - Intro

29. března 2010 v 17:19 | Lindsey
Warner Bros nyní zveřejnil nové video, které odhaluje intro hry, které jako první kniha i film ukazují profesora Brumbála a profesorku McGonagalovou přicházející do Kvikálkova, kde čekají na Hagrida. Ten přináší malého Harryho k jeho mudlovským příbuzným.


Eclipse - Fan made trailer

28. března 2010 v 20:34 | Lindsey

Eclipse - Stills No. 1

28. března 2010 v 19:18 | Lindsey

Screen Caps - Sneak peek No. 1

28. března 2010 v 18:49 | Lindsey
imagebam.comimagebam.comimagebam.com


Souboj Titánů - Trailer

27. března 2010 v 20:54 | Lindsey
Objevil se trailer k filmu Souboj Titánů, ve kterém se objeví v hlavní roli Sam Worthington (Jake Sully) jako Perseus. Film se odehrává bude odehrávat ve starém Řecku. Já osobně se nemohu dočkat, protože miluju řecké báje a Sam jako Perseus vypadá skvěle :-)

Perseus, syn boha Dia a pozemské krásky je nevědomky zatažen do intrik více či méně malicherných konfliktů ostatních bohů. Ale válka mezi bohy by mohla zničit celý svět. Perseus vychovaný bohem Diem je bezmocný zachránit jeho rodinu před mstivým bohem podsvětí Hadesem.


Protože ale nemá sám co ztratit, přesto se Perseus přihlásí na nebezpečnou misi a bude se snažit splnit nebezpečný úkol dřív, než Hades porazí Dia, chopí se jeho moci a rozpoutá peklo na zemi. Perseus vede několik smělých bojovníků na nebezpečnou cestu do hluboko zakázaných světů a statečně bojuje proti bezbožným démonům a hrůzostrašným bestiím, aby zachránil celý svět i princeznu Andromedu.

Harry Potter LEGO Year 1-4 - Preview Vězeň z Azkabanu + tvorba Vrby Mlátičky

27. března 2010 v 20:43 | Lindsey
Preview Vězeň z Azkabanu

Tvorba Vrby Mlátičky

0.1 Fonty - Seriály (obrázky)

27. března 2010 v 16:23 | Lindsey
ZTRACENI

0.3 Fan Art - obrázky

27. března 2010 v 15:08 | Lindsey
Bella&Renesmee

Harry Potter - fonty

27. března 2010 v 14:54 | Lindsey

0.2 Fan Art - plakáty

26. března 2010 v 20:22 | Lindsey
Edward&Bella

0.1 Fan Art - plakát

26. března 2010 v 17:02 | LindseyGrey's Anatomy - I Wish I Could Dream

25. března 2010 v 16:56 | Lindsey
Další dokonalé video s GA ♥♥♥

Ukázky z Relikvií Smrti na prezentaci v ShoWest

25. března 2010 v 16:35 | Lindsey
Včera se pro několik vyvolených novinářů na filmovém veletrhu ShoWest konala prezentace několika záběrů z filmu HP a Relikvie Smrti. Ukázka bohužel není přístupná pro veřejnost zato si ale můžeme přečíst názory novinářů o tom co všechno viděli a jak se jim ukázka líbila:

Ukázka začala Voldemortovu chůzí v zakázaném lese, přičemž okolo něj byli uskupení všichni jeho stoupenci. Díval se na Harryho. Předpokládal jsem, že ukázka bude jen z prvního Harryho Pottera, který přijde do kin v listopadu. Myslím, že tento úvod byl z druhé části, přímo z velké bitvy mezi Harrym a Voldemortem.

V dalších částech byli Harry, Ron a Hermiona bojující v lese, záběr, v němž Ron říká Harrymu, že po smrti blízké rodiny jeho bolest přece již není důležitá (nebo něco v tom smyslu), dále Harry letící s Hagridem na motorce, pronásledováni Voldemortem se Smrtijedy, všichni Potterové z úvodu první části, Bill Nighy jako Rufus Brousek, polibek Harryho a Ginny, Snape u velkého stolu, který Voldemortovi a jeho vstupem oznamuje, že Harry bude převezen do úkrytu, kde už bude těžké zmocnit se ho a ještě mnoho jiného. Některé záběry byly dokončeny, jiné zase ne. Jediné, co jsem si uvědomil po shlédnutí ukázky bylo to, že film bude úžasný a že jsem rád, že poslední kniha je zpracována ve dvou částech.

Na dalších záběrech bylo vidět zakrváceného Harryho, který viditelně vyděšený přichází do lesa na setkání s Voldemortem. Ten se mu posmívá slovy "chlapec, který přežil, přichází zemřít". Dále píší:
Viděli jsme malé části ze všeho, od odchodu sedmi Potterů z domu Dursleyovic, přes útok Smrtijedů na svatbě Billa a Fleur po útěk z Gringottbanky na bledém drakovi a dokonce i Bradavice v plamenech. S nedokončeými efekty je těžké říci jak to celé vypadá, i když některé z nejefektnějších momentů byly nejjednoduší: Ronův a Harryho boj ve stanu, Harryho návštěva hrobů svých rodičů, útěk před lapači v lese, pasáž, v níž Harry vzdorovitě říká Voldemortovi, že zůstane naživu, "protože mám něco, pro co se vyplatí bojovat".

Součástí byla i jedna nová scéna: V závěrečných záběrech se mihla Hermiona letící na koštěti z ohnivé koule. Jde zřejmě o útěk z komnaty nejvyšší potřeby, v níž vyčarovali Crabbe s Goyle prokletý oheň na konci. Jezdila Hermiona někdy podle knihy sama na koštěti? Jde o filmovou změnu, která se pravděpodobně nedočká hlubšího objasnění.


Tak šel čas s Twilight postavami

25. března 2010 v 14:19 | Lindsey

Sneak peek + Exclusive Scene

24. března 2010 v 17:50 | Lindsey

Fotky z oficiálního plakátu

24. března 2010 v 17:47 | Lindsey