Motto

• Aktuálně

Zpět z Šumavy

6. září 2010 v 18:19 | Lindsey
http://all-for-us.blog.cz/
Asi jste to nezaregistrovali, ale o víkendu jsem byla na menším výletu. Jeli jsme s taťkou a jeho partou z práce na Šumavu. Očekávala jsem nudu nejvyššího stupně, ale nakonec to byla vážně sranda.

V sobotu jsme vyjeli v 9 ráno a stavili se na vodním hradě ve Švihově (k mému hlubokému smutku byla voda vypuštěná - kdy se naskytne lepší příležitost zbavit se šikovně otravného sourozence ? x) Potom jsme si zašli na oběd a jeli se ubytovat. Se setrou jsme bydleli samy v podkrovním pokojíčku, který byl vážně super! Poté se jelo ke Štěpánovi. Kdo sleduje Ano, šéfe! tak bude určitě vědět : ) Musím říct, že si ty 3 hvězdy vážně zasloužil, steak byl naprosto boží! Poté jsme šli na trhy, kde jsem si pořídila naprosto fantastický školní batoh : ) Večer se konal bowling. Skvěle jsme si to užili, protože jsme se tam seznámili s dcerou jedné taťkovy kolegyně, takže jsme tam byli pořád spolu. A jako třešnička na dortu byl pohár horké maliny x)

Druhý den jsme jeli celá parta na Kašperk. Hrad super, ale kdo tvrdil něco o 1200 metrech, neměl to v hlavě v pořádku x) Prošli jsme aspoň 2 kilásky x) Ale tak pohyb je zdraví, že x) V Tescu jsem si pak pořídila nové sešity do školy (samozřejmě, že s potiskem x) a vyhlédla nové oblečení. A super víkend jsme zakončili smaženým sýrem x)

A pak zpět k realitě, tedy škole : ( Vůbec se mi do ní nechtělo, brala bych prázky všemi deseti : (

První školní den

1. září 2010 v 14:56 | Lindsey
http://all-for-us.blog.cz/
Takže po dlouhých dvou měsících opět škola. Popravdě už jsem se do ní těšila. Jednak mě to doma nijak extra nebavilo, po měsíci ranní lenošení ztratilo své kouzlo a hlavně jsem se těšila na kámoše. I když ono mě to po týdnu zase přejde.

Dneska to byl pěkně vysmátý den. Učitelka se nám snažila celou hodinu vykládat o řádu, ale musela křičet, protože ji přes ten hukot ve třídě nebylo slyšet. Já jsem se celou hodinu prosmála a taky ji samozřejmě prokecala. Bohužel jsem musela jít do školy s obvazem, protože jsem si hnula nějak s rukou a bolí mě poslední 3 dny.

Rozvrh máme letos snad lepší než loni. 2x týdně do třičtvrtě na tři, 2x do jedné a 1x do čtvrt na jednu. Na to, že už jsme ve třeťáku je to super. Akorát nechápu, kde vyčarovali tolik hodin. Ubylo nám totiž zbožíznalstí, občanská nauka, hospodářský zeměpis a dějepis. Přibylo nám účetnictví na počítači a cvičení z matematiky a jazyky se nám rozdělily na klasické a na konverzaci. Bohužel nám vyměnili některé učitele a povětšinou k horšímu. Co se dá ale dělat.

Po škole jsem si koupila nové pomůcky do školy, nového Garfielda (moje závislost x) a pak jsme si koupili kafe a šli si sednout na molo k vodě. Prostě super den x)

Nový telefon

26. srpna 2010 v 18:52 | Lindsey
http://all-for-us.blog.cz/
Takže nakonec jsem si přeci jen pořídila nový mobil. Vybrala jsem si dotykový LG, ale protože u něj byly problémy s USB, nakonec jsem zvolila Samsung S5230 Star. Objednali jsme ho předevčírem a dneska přišel. Mobil je naprosto fantastický! Je kompletně dotykový (co jiného ode mne čekat x) a skvěle se ovládá.

Bohužel jsou tu menší komplikace. Jednak mám moc velkou paměťovou kartu, takže v nejbližší době mi rodiče koupí novou (4GB!), jednak si nějak nerozumím s java hrama. Je na to potřeba nějaký program, ale ten musím stáhnout přes net z mobilu a opravdu se mi nechce za to vyhazovat peníze. No, ještě se podívám, jestli by to nešlo jinak x)

Tak já půjdu vytvářet nějaké nové tapety na telefon (rozlišení 176x220 se zdá býti nedostatečně velké) a předělávat layouty. Tak zatím : )
 
 

Reklama