Motto

• Moje úvahy

Téma týdne: Bouřka

31. srpna 2010 v 17:11 | Lindsey
http://all-for-us.blog.cz/
Normálně se moc tématy týdne nezabývám. Sice mne zaujmou, ale nestojí mi za to sepisovat nějakou úvahu. Proč tedy zrovna bouřka?

Na úvod. Většina lidí si pod bouřkou představí hřmění, záblesky, déšť a hlavně vypnuté elektrické přístroje. Já si vždy představím tu atmosféru. Bouřky a déšť všeobecně miluji už od dětství. Jak řádí živly. Pokud je to možné jsem při ní venku a vychutnávám si ji. Uklidňuje mě to. Hodně na mě působí. Je to taková moje droga. Upřímně řečeno nechápu proč tolika lidem vadí nebo se jí bojí. Ale záleží na názoru a tohle je ten můj.

http://warrior-princesses.blog.cz/ - Nová modla?

30. srpna 2010 v 20:44 | Lindsey
http://all-for-us.blog.cz/
Na serveru blog.cz se občas objeví lidé, kteří určitým způsobem vybočují z řady ať už v pozitivním slova smyslu či negativním. Já bych chtěla mluvit o tom negativním.

Nevím kolik z vás už zná blog http://warrior-princesses.blog.cz/. Já osobně jsem na něj narazila náhodou a nestačila jsem se divit. Lidská blbost nezná mezí. O co tu vůbec jde? Takže pár základních informací:

2 slečny, které si říkají Bella a Xena se rozhodly ničit blogy. A to doslova. Vyplníte formulář a ony na objednávku vymažou obsah či zničí layout. A samozřejmě se pod to podepíší. Založily si také seznam "chráněných".

A můj názor? Milé slečny se chovají pěkně arogantně. Hlídají si pečlivě komentáře a kdo by je urážel či ironizoval, tomu vyhrožují vymazáním obsahu blogu. Ve svém infu udávají věk 20 let. Jejich chování ale odpovídá 11letým dětem (předem se omlouvám za urážku, kterou jsem mohla někomu způsobit). Celá tato myšlenka je ubohá. Nejvíc mě ale dostává právě ona arogance. Slečny jaksi vedí, že blog.cz nebude řešit tyto problémy a pěkně toho využívají. Já takovéto lidi nesnáším a nehodlám našlapovat po špičkách jen abych je nenaštvala a ony mi nevymazaly blog jako to dělají ostatní. To vážně není můj styl. Ať si klidně ničí práci jiných lidí, ale věřím, že jednou na to šeredně doplatí. A bude to pouze a jen jejich vina.
 
 

Reklama