Motto

• Moje videa

Prison Break|Love The Way You Lie

16. srpna 2010 v 16:35 | Lindsey
Takže po delší odmlce jsem tu zase. Jak jinak než kvůli své otravné tvorbě x) Tentokrát je to video. Momentálně doháním seriál Prison Break. Viděla jsem necelé 2 série a naivně čekala kdy se objeví poslední 2 na nově. Nakonec se po několika letech objevila 3. série na nově cinemě, jenže mezitím jsem leccos zapomněla že. Takže momentálně doháním a přitom mě napadlo udělat video s dvěmi epizodami z 2. série. Jako doprovodný song jsem si vybrala momentální hit Love The Way You Lie (vyjímečně, jinak tyhle novinky zrovna nemusím) od Rihanny a Eminema (já ho prostě žeru, jak rapuje v tom poli x)

Samotné video se mi jako obvykle nelíbí. Je takové splácané ze všeho možného. Vyjímkou jsou pouze 2 scény. První, jak na začátku končí Rihanna a začíná Eminem, tak ten přechod a pak záběr na agenta Mahoneho (stejně ho Michael vždycky přechytračí x) Druhá, když u konce začíná zpívat Rihanna a je tam zábět na zoufalou Franklinovu ženu. Nemůžu si pomoci, ale tenhle záběr mě vždy dostane, mě je jich totiž taak líto : ) Podtrženo sečteno: 2 fajn scény jinak nuda, šeď.

True Blood|Somewhere I Belong

27. července 2010 v 18:03 | Lindsey
Takže na HBO vysílali premiérovou epizodu seriálu True Blood. Moc se mi líbila a tak jsem se rozhodla, že s ní udělám video. Nevěděla jsem jakou písničku mám použít, ale nakonec jsem usoudila, že písnička Somewhere I Belong od Linkin Park (moje zamilovaná skupina) by se k němu mohla hodit. A tak jsem splácala video.

A hodnocení? Některé scény tam celkem zapadají a místy se mi docela i líbí, ale celkově nic moc jako obvykle. Docela mne mrzí, že youtube.com mi zmrvil už poněkolikáte naprosto dokonalý efekt. Možná bude chyba ve formátu videa. Bohužel je tu taky dost velká možnost, že video nepošlape. Ano, opět autorská práva. Kupodivu se týkají písně, nikoliv toho, že video je z jedné epizody. To mne překvapilo. No, budu doufat, že video pošlape jak má : )

Anděl pomsty|promo video (Moje povídka)

19. července 2010 v 20:22 | Lindsey
Takže jak jsem psala momentálně intenzivně pracuji na mé několik měsíců plánované povídce. Nakonec jsem se dokonce dokopala k tomu, abych spatlala jakési promo x) Nakonec jsem se vykašlala na anděly a použila jsem záběry z True Blood, TVD a scény z klipu Taylor Swift Love Story. No myslím, že už tohle video napoví trochu o obsahu x) A kdy že to si to slavné "veledílo" budete moci přečíst? Jelikož jsem nezačala tak úplně začátkem (ok, vzala jsem to od 2. části), počítejte tak týden.

No a jako obvykle si to musím pomluvit x) Písničky jsem vybrala sice dobře, ale naprosto do sebe nezapadají stejně jako klipy. Celkově podle mě vyznívá video dosti trapně. Ale tak co se dá dělat. Jednou jsem se s tím patlala, takže to tu je x)

P. S.: Nedoporučuji mít zapnuté reproduktory moc nahlas ;-)

True Blood|Supermassive Black Hole

14. července 2010 v 19:09 | Lindsey
Takže po delší odmlce jsem tu s dalším videem. Vybrala jsem si opět seriál True Blood, tentokrát 12. díl 2. řady. Tahle řada seriálu se mi hrozně líbila a poslední díl byl naprosto úžasný! Dlouho jsem přemýšlela jakou písničku použít a nakonec jsem se rozhodla pro song Supermassive Black Hole od Muse. Myslím, že se k True Blood docela dobře hodí x)

Video bych opět nehodnotila nijak extra dobře. Některé scény se celkem hodí k hudbě a některé se opakují. Prostě klasický mišmaš štěstí při výběru a naprosté negramotnosti při tvorbě videa.

Bill/Sookie|Enjoy The Silence

25. června 2010 v 21:31 | Lindsey
Takže stvořila jsem další blbost na druhou, kterou jsem se rozhodla vydávat za video. Opět se jedná o True Blood, v poslední době velmi oblíbený seriál (tedy u mě rozhodně x) Vybrala jsem si tentokrát rychlejší píseň oproti těm, se kterými dělám obvykle. Myslím, že Enjoy The Silence dost vystihuje vztah Billa a Sookie : )

Samotné video se mi opět jako obvykle moc nelíbí. Je tam pár vydařených momentů, ale to jsou tak 2 a zbytek mi ujel. Mělo by být trestné ničit takhle dokonalou písničku x) Takže když se tu podezřele dlouho neobjevím tak mě nejspíš dostali x)

Damon/Stefan/Katherine|Only One

6. června 2010 v 11:31 | Lindsey
Takže opět jsem pracovala na dalším videu a opět s Katherine Pierce x) Tentokrát jsem ale přidala bratry Salvatorovi x) Vybrala jsem si písničku od Alexe Banda Only One. Já osobně ji naprosto miluju. Pomalých videí s Katherine moc není, takže taky dobře x)

Jinak k samotnému videu. Některé scény se mi i docela líbí. Jiné zase stojí za úplné prd. Celkově se mi video ani trochu nelíbí. Přijde mi, že jsem zneuctila tu písničku x) Snad žádného milovníka téhle písničky neurazím x) Příjemné pokoukání : )

Katherine|Angels

29. května 2010 v 14:41 | Lindsey
Právě jsem dodělala své nejnovější video. Konečně se jedná o The Vampire Diaries tématiku, konkrétně tedy o Katherine Pierce. Jak je asi poznat, tak ona je mojí nejoblíbenější TVD postavou. Tak jsem si vybrala ji. Jednou z mých nejoblíbenějších písniček je Angels od Within Temptation. Ve videu není pouze Katherine, ale přesto je o ní. Vybrala jsem si tu písničku, protože ji text celkem dost vystihuje. Ona je opravdu jako anděl.

A moje hodnocení? Za začátku se mi to video hrozně líbilo, ale teď si myslím, že je naprosto hrozné. Některé scény jsou tam hezky, ale většina stojí za nic.

 
 

Reklama